Introducing our stainless steel shot glass set, measuring at 30ml/1 Ounce. Made from high-quality stainless steel, these glasses are both durable and easy to transport for outdoor use. A must-have in your daily routine.
| Color | Silver |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Product Size | 1 oz |
| Imprint Size | 1.0"L x 1.0"W |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silkscreen |
| Keywords | Daily Essentials, 1 Oz, Outdoor Use |
| Production Time | 5-7 business days |
| Rush Time | 1-3 business days |
| Packaging | Opp bag |
| Package Size | 16 " x 12 " x 16 " |
| Shipping Weight | 29 lbs |
Related products

17 oz Unbreakable Stainless Steel Pint
$3.13 - $4.83
12 Oz Stainless Steel Insulated Coffee Mug
$12.20 - $16.50
3-in-1 Handcrafted Coffee Brewer
$14.70 - $29.23
20 oz. Automotive Stainless Cup
$5.65 - $7.08











