This corkscrew combines the functions of a wine corkscrew, bottle opener, and foil cutter in a stylish and elegant design.
| Color | Blue, Navy Blue, Orange, Green, Yellow, White, Burgundy, Red, Pink, Black, Brown |
|---|---|
| Material | Stainless steel |
| Product Size | 4 3/4 " x 1/2 " |
| Imprint Size | As Required Or 1/4" x 1 5/8" |
| Imprint Location | As Required |
| Imprint Method | Pad Print, Unimprinted |
| Keywords | Gourmet Accessory, Bar Tool |
| Production Time | 7-12 business days |
| Rush Time | No Rush Service |
| Packaging | Bulk, Poly Bag |
| Package Size | 500 per Carton |
| Shipping Weight | 30 lbs |
Related products

11-Piece BBQ Tool Set With Polyester Carrying Case
$14.83 - $22.60
Kitchen Gadget Hand-Operated Press
$10.60 - $11.83
Restaurant-Grade Aluminum Pizza Peel
$18.32 - $23.70
On-The-Go Plastic Lunch Box
$3.00 - $10.73









