Make someone feel appreciated with this thank you card! The 3.5″ x 2″ card has “thank you” pre-printed on the front. The back is blank, so you can add a special or personalized message. Show gratitude in style!
| Color | Colorful |
|---|---|
| Material | Paper |
| Product Size | 3.54 " x 1.97 " |
| Imprint Size | 1" x 1.1" |
| Imprint Location | As Request |
| Imprint Method | Silkscreen, Unimprinted |
| Keywords | Customer Appreciation Tool, Branded Appreciation, Engraved Sentiment, Gratitude Expression |
| Production Time | 15 business days |
| Rush Time | 12 business days |
| Packaging | Poly Bag |
| Package Size | 200 per Case |
| Shipping Weight | 28.7 lbs |
Related products

A4-size Metal Clipboard
$10.42 - $12.50
Spiral-Bound Reusable Journal
$8.97 - $15.63
Hourglass LED Night Lamp
$18.80 - $20.98
Custom Desktop Office Calendar
$2.10 - $6.76











