Send your promotional message with our 6″ chip bag clips! Affordable and reliable, these polystyrene clips cover most bag widths and are long-lasting. Get maximum marketing impact with minimal effort – use these chip clips for an effective, powerful tool!
| Color | Blue, Red |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Product Size | 6 " x 1 " |
| Imprint Size | 4" x 1/2" |
| Imprint Location | Front, Back |
| Imprint Method | Unimprinted, Pad Print |
| Keywords | Custom Branding, Sealing Solution, Trade Show Item |
| Production Time | 3-5 business days (Begins AFTER Proof Approval) |
| Rush Time | No Rush Service |
| Packaging | Bulk |
| Package Size | 500 per Carton |
| Shipping Weight | 51 lbs |
Related products

Professional Rechargeable Conference/Business Notebook
$35.58 - $65.43
Desktop Moving Sand Art With Led Table Lamp
$19.30 - $50.12
Round Memo Clip Magnet
$0.50 - $1.42
Adjustable Cookbook Holder Bamboo Book Stands
$31.67 - $37.37







