Pocket-Sized Stainless Steel Bottle Opener
$1.66 – $1.66
Item No#:PVP0209
Bottle opener in slipper shape made of stainless steel impresses customers, giving brand good publicity.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 100 - 499 | $1.66 | R |
| 500 - 999 | $1.26 | R |
| 1,000 - 2,999 | $0.84 | R |
| 3,000 - 4,999 | $0.73 | R |
| 5,000+ | $0.69 | R |
This slipper-shaped bottle opener made of stainless steel is sure to impress your customers and draw positive attention to your brand.
| Color | Silver |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Product Size | 3.54 " x 1.65 " |
| Imprint Size | 2" Lx1" W |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Laser Engraved |
| Keywords | Corporate Gift, Everyday Use |
| Production Time | 20 business days |
| Rush Time | No Rush Service |
| Packaging | Poly Bag |
| Package Size | 400 per Case |
| Shipping Weight | 31 lbs |
Related products

12oz Neoprene Magnetic Beverage Holder
$1.63 - $2.48
Small Egg Design Thermal Mug
$4.12 - $9.08
17 oz Unbreakable Stainless Steel Pint
$3.13 - $4.83
12 Oz Stainless Steel Insulated Coffee Mug
$12.20 - $16.50







