Cheer Sticks made from sponge are perfect for any celebration. They come in a variety of colours and will keep you partying all night long. With a glowing neon effect, these sticks are sure to liven up concerts, sports events, group activities, parties, and more!
| Color | Red, Blue, Green, Purple |
|---|---|
| Material | Sponge |
| Product Size | 2 " x 1 1/2 " |
| Imprint Size | 1" |
| Imprint Location | as Request |
| Imprint Method | Silkscreen, Unimprinted |
| Keywords | Concert Essentials, Sports Spirit |
| Production Time | 22 business days |
| Rush Time | 17 business days |
| Packaging | Opp bag |
| Package Size | 400 per Case |
| Shipping Weight | 55 lbs |
Related products

Vibrant LED Candle Lights
$0.43 - $0.89
Glowing LED Noise Maker Stick
$4.63 - $7.38
Halloween Glowing Witch Hat
$2.40 - $2.47
Stainless Steel Candle Snuffer Wick Extinguisher
$2.18 - $5.90











