Elegant Folding Paper Fan
$3.84
PVDA265
Elegant folding paper fans are customizable decorations perfect for adding a touch of elegance to events like weddings or trade shows.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 100 - 499 | $3.84 | R |
| 500 - 999 | $3.14 | R |
| 1,000 - 2,999 | $2.64 | R |
| 3,000 - 4,999 | $2.32 | R |
| 5,000 - 9,999 | $2.00 | R |
| 10,000+ | $1.82 | R |
These sophisticated folding paper fans are perfect for adding a touch of elegance to any event. Customize them with your message and distribute them at trade shows, weddings, or themed gatherings
| Color | White, Red, Blue, Black, Purple, Pink, Green, Orange |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 8 5/16" |
| Imprint Size | 13/16" x 5/16" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 8-10 days |
| Shipping Weight | 6.6 lbs |
| Product Number | PVDA265 |
| Theme | Celebration, Fun, Party, Trade Show, Wedding |













