5″ 1 LED Ligthing USB Fast Charging Cable Data
$4.75
PLA1003
A 5″ USB fast charging cable with LED lighting and customizable branding for various device connections.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 100 - 299 | $4.75 | R |
| 300 - 499 | $3.50 | R |
| 500 - 999 | $3.00 | R |
| 1,000 - 2,999 | $2.83 | R |
| 3,000 - 4,999 | $2.33 | R |
| 5,000+ | $2.21 | R |
Always stay plugged in with this 5″ 1 LED lighting fast USB Charging Cable data cord! This multi-functional device features a USB cable and 4 charging cables that include 1 micro USB connector, 1 mini USB connector, 1 lighting and 1 TYPE C connector. The logo can be light up when you use it. Add your logo via single color pad print or screen print on the usb charging cable and get people to fall in love with your brand.
| Color | Blue, Red, Green, Yellow, Black, White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 5.0" x 1.5" x 0.5" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 48 lbs |
| Product Number | PLA1003 |
| Theme | Automotive, Computer, Gift, Phone, Travel |













