3″ 1 stand transformable wireless charger. The phone charging part can be transformed into a vertical stand type, and you can charge your Phone, AirPods, and Watch at the same time. The watch charging base slides sideways so that the watch can be charged even when the charging base is laid down. Compact design, you can fold the wireless charger for holidays and take it with you.
| Color | Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 6.69" x 2.91" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 48 lbs |
| Product Number | PLA1002 |
| Theme | Business, Executive, Office, Phone, Travel |











