Unisex Fanny Pack Waist Belt Bag
$8.78
PLA967
A unisex fanny pack with adjustable straps, multiple pockets, and secure closures for travel, cycling, or everyday use.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 100 - 299 | $8.78 | R |
| 300 - 499 | $7.68 | R |
| 500 - 999 | $7.43 | R |
| 1,000 - 2,999 | $6.53 | R |
| 3,000 - 4,999 | $6.07 | R |
| 5,000+ | $5.00 | R |
The tactical waist belt bag is made of Oxford fabric, which is of high quality, water-proof with zipper and buckle. It can be a backpack accessory, combined with other partners to create a personalized carrier, such as a backpack. An ideal organizer for smart phones, pens, wallet, keychain, and charger, key, sunglasses etc. The multi-pocket design can classify your articles, easy and convenient to wear it. The Strap isadjustable. You can wear the fanny pack acrossbody or on one shoulder as you wish. Perfectly suitable for Traveling, Cycling, Hiking, camping and daily workplace. Buckle on the front side for protecting mobiles from dropping; two firm zippers for preventing stuffs inside sliding out.
| Color | Tan, Olive Green, Camouflage, Gray, Beige, Desert Camouflage, Orange, Black, Dark Brown, Woodland Camouflage, Digital Camouflage, Military Green, Brown, Light Gray, Pure Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 5.1" x 5.1" x 6.9" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA967 |
| Theme | Exercise, Gift, Hiking, Outdoors, Sports |













