The adorable Easter bunny holding a egg or a carrot can light up the lamp inside its body. It is suitable for day and night. Perfect for children’s Easter party decorations, Kids Easter gifts, and brings more fun to Easter. On and off switch hangs down from the bottom and batteries can be changed out.
| Color | White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 9.45" x 4.33" x 4.33" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA960 |
| Theme | Easter, Education, Headwear |













