Anti Touch Door Opener Tool
$1.98
PLA956
The Anti Touch Door Opener Tool is a portable, alloy tool designed for contactless opening of doors and pressing buttons.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 500 - 999 | $1.98 | R |
| 1,000 - 2,999 | $1.97 | R |
| 3,000 - 4,999 | $1.93 | R |
| 5,000 - 9,999 | $1.65 | R |
| 10,000 - 19,999 | $1.27 | R |
| 20,000+ | $1.00 | R |
No Touch Door Opener Tool Avoid Body Direct Touch In The Public.Easy To Carry.Alloy material, practical, durable and safe. safe door handle gloves can be safely used on the door handle. Door Handle Contactless Tool & Closer Stylus Keep Hands Clean.It can even be put in your pocket or bag, which is very convenient and practical.Work for Necessary artifacts, door handles, touch keys, buttons, auxiliary precautions, folding sticks, handles, gifts, etc. Easy to press buttons, move a chair, flush a toilet, and carry grocery bags, etc.In addition, if you need customized logo, please contact us.Look forward to working with you.”
| Color | Yellow, Gray, Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 2.83" x 1.22" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA956 |
| Theme | COVID-19, Health, Real Estate, Safety |













