Magnetic Poker Push Card Fidget Toys
$9.62
PLA938
A magnetic metal poker push card fidget toy provides satisfying tactile feedback and helps reduce stress.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 100 - 299 | $9.62 | R |
| 300 - 499 | $9.05 | R |
| 500 - 999 | $8.57 | R |
| 1,000 - 2,999 | $7.98 | R |
| 3,000 - 4,999 | $7.32 | R |
| 5,000+ | $6.62 | R |
This fidget slider is full made of metal, solidly built and finish quality are pretty good. When sliding it back and forth, there will be a crisp metal sound, this pleasant click can help you effectively relieve anxiety tension, is a good helper to reduce stress. This fidget toys adults are designed with magnets, similar to haptic coin. It makes a metal poker push card into a fidget slider. The smooth sliding action and magnetic stop make it satisfying to play with. The magnets and steel would suggest a nice tactile feedback and durability. It’s a amazing and unique experience. The weight feels good in your hand and this relaxing cool gadget is portable and small enough to play with one hand. It can easily be carried around in your pocket.Price for over 5000pcs is for sea shipment.
| Color | Gray, Gold |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 1.3" x 1.77" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 44 lbs |
| Product Number | PLA938 |
| Theme | Business, Fun, Gift, Household, Party |













