Travel Pill Organizer
$2.80
PLA936
A compact travel pill organizer with six compartments for storing pills, vitamins, and supplements safely and conveniently.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 300 - 499 | $2.80 | R |
| 500 - 999 | $2.20 | R |
| 1,000 - 2,999 | $1.87 | R |
| 3,000 - 4,999 | $1.63 | R |
| 5,000 - 9,999 | $1.45 | R |
| 10,000+ | $1.23 | R |
6 compartments in total. Each lid is easy to open and close. The size of the compartment is very suitable for storing a certain amount of common medicines, fish oil, vitamins, supplements, etc., They are made of Food Grade & BPA free materials to protect your medicine to be safety, health, cleanliness and tidiness. Compact design makes it easy to carry. You can easily fit them in your pocket, tote bag, suitcase, car storage compartment, office desk or drawer, etc.
| Color | Yellow, Brown, White, Green, Purple |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.6" x 2.5" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 44 lbs |
| Product Number | PLA936 |
| Theme | Health, Hospital, Medical, Pharmacy, Travel |













