Electric Water Dental Flosser
$38.87
PLA915
An electric water dental flosser with multiple modes and pressure settings for convenient and efficient oral cleaning.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 100 - 299 | $38.87 | R |
| 300 - 499 | $37.90 | R |
| 500 - 999 | $35.38 | R |
| 1,000 - 2,999 | $34.27 | R |
| 3,000 - 4,999 | $27.35 | R |
| 5,000+ | $26.33 | R |
This water flosser features 300ml water tank, eliminating the need for frequent refills and making your oral cleaning more convenient and efficient. Our wireless water dental pick boasts superior waterproofing, allowing easy cleaning and safe use during showers. Easy to Use and Gentle Safe. Our water flosser provides multiple operation modes and multiple pressure settings, 3 convenient modes to suit different needs of different age groups, while ensuring optimal performance and lifespan.
| Color | White, Black, Pink |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.0" x 3.0" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 53 lbs |
| Product Number | PLA915 |
| Theme | Executive, Gift, Health, Hygiene, Travel |













