USB Desktop Small Fan with LED Lighting
$29.53
PLA902
A USB desktop fan with LED lighting, adjustable speeds, and an aromatherapy compartment for added functionality.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 100 - 299 | $29.53 | R |
| 300 - 499 | $28.25 | R |
| 500 - 999 | $26.80 | R |
| 1,000 - 2,999 | $26.10 | R |
| 3,000 - 4,999 | $24.90 | R |
| 5,000+ | $18.72 | R |
Touch screen LED digital display, real-time power display, accurate power display. 5-speed wind adjustment, dual light adjustment, the front is white light, the base is warm light. Dual night light illumination function, two lights can be single-open or double-open to enjoy the cool wind and can be illuminated in the dark night. Easy to fold and store, convenient and does not take up space. DC inverter motor, smooth running without shaking, 0 degrees-180 degrees wide range of angle adjustment. Front aromatherapy tablet storage box, the middle can add aromatherapy, mosquito repellent, disinfectant.
| Color | White, Green, Pink |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 8.3" x 7.8" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 53 lbs |
| Product Number | PLA902 |
| Theme | Outdoors, Travel |













