Holographic Fanny Pack Laser Chest Pouch
$8.73
PLA898
A holographic fanny pack with laser design, ideal for carrying daily essentials and making a fashion statement.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 150 - 299 | $8.73 | R |
| 300 - 499 | $7.08 | R |
| 500 - 999 | $6.85 | R |
| 1,000 - 2,999 | $5.60 | R |
| 3,000 - 4,999 | $4.92 | R |
| 5,000+ | $4.50 | R |
This Laser bag is featured with the most popular hologram laser design. It can reflect sunlight, refract colorful rays with the slightest body move, sparkly and charming and it will help you become the fashion focus. With the lightweight and large space, it can conveniently carry your daily items like your phone, wallet, makeup, brush, and sunscreen. It is an ideal gift as a promotional giveaway. Many colors are available.
| Color | Blue, Purple, Pink |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 11.42" x 6.69" x 6.69" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 39 lbs |
| Product Number | PLA898 |
| Theme | Club, Gift, Outdoors, Running, Sports |











