Travel Toiletry Bag Cosmetic Make Up Organizer
$7.38
PLA875
A portable toiletry bag with multiple pockets for organizing cosmetics, electronics, and travel essentials.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 150 - 299 | $7.38 | R |
| 300 - 499 | $6.70 | R |
| 500 - 999 | $5.80 | R |
| 1,000 - 2,999 | $4.73 | R |
| 3,000 - 4,999 | $2.72 | R |
| 5,000+ | $1.75 | R |
This portable bag organizer with many pockets, keep your bag clean, and all belongs well-organized. Great insert purse for tote, large handbags, backpacks, travel bags, and more.It’s made by nylon,strong thickness makes the bag softer and pliable,durable and reusable,which is easy to clean with wet towel, foldable, supper lightweight,Insert Organizer 13 Pockets Organizer Purse,1 large pockets, 4 small pockets, 2 zipper pocket and 6 mesh pockets,perfect for Phone,Wallet,USB Cable,Lipstick, Nail kit,Makeup Brushes, Eyeshadow, Makeup Palettes ,Shampoo or Skin Care products so on.
| Color | Light Pink, Dark Blue, Black, Green, Red, Light Blue, Yellow, Gray, Orange, Purple, Magenta, Dark Red |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 11.0" x 3.9" x 7.2" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 48 lbs |
| Product Number | PLA875 |
| Theme | Bathroom, College, Hotel, Travel, Vacation |













