20oz Leakproof Water Bottle With Extra Spray Head & Straw
$11.70
PLA872
A 20oz leakproof water bottle with a spray head and straw, ideal for outdoor and indoor activities.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 150 - 299 | $11.70 | R |
| 300 - 499 | $10.67 | R |
| 500 - 999 | $9.83 | R |
| 1,000 - 2,999 | $9.00 | R |
| 3,000 - 4,999 | $8.17 | R |
| 5,000+ | $7.50 | R |
This sprayable sports bottle has a capacity of 20 ounces. Suitable for spraying and drinking. It is very easy to operate, just press the button of the nozzle, the delicate spray will bring you a fresh and moisturizing feeling. With a portable handle, it is easy to carry or go out for sports. The use of high-quality materials, food-grade PC without PBA provides safety and high mechanical strength. Food-grade silicone ring can provide 360-degree leak-proof performance. Suitable for various outdoor and indoor activities. I
| Color | Black, Blue, Green, Pink |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 2.64" x 2.74" x 9.87" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 48 lbs |
| Product Number | PLA872 |
| Theme | Drinking, Fitness, Office, Outdoors, Sports |













