Digital Alarm Clock With Photo Decor
$16.97
PLA867
A bamboo digital alarm clock with a photo frame, ideal for displaying time and cherished memories in various settings.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 150 - 299 | $16.97 | R |
| 300 - 499 | $14.32 | R |
| 500 - 999 | $13.52 | R |
| 1,000 - 2,999 | $12.98 | R |
| 3,000 - 4,999 | $11.45 | R |
| 5,000+ | $9.45 | R |
This digital Alarm Clock with Photo Decor is made of bamboo. 2-in-1 picture frame, and digital clock. This desktop digital alarm clock photo function can decorate your favorite photos and your family. Bamboo shell, sturdy and durable. LCD screen, clear display. A button battery is built in. Ideal for household, office, travel, bedroom, living room, etc.
| Color | Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 7.09" x 7.09" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 53 lbs |
| Product Number | PLA867 |
| Theme | Computer, Household, Office, Photography, Time |













