Perfect for personal use or as a unified golf set for families, clubs, and friends. The removable grooved foam ball rack and various elastic bands in the box are designed to neatly store golf tees, green forks, hat clips, and more. The metal golf divot tool provides better scratch and rust resistance.
| Color | Red, Yellow, Blue, Silver |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 7.3" x 3.5" x 3.3" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 49 lbs |
| Product Number | PLA854 |
| Theme | Camping, Games, Golf, Outdoors, Sports |













