The Bluetooth selfie stick is made of high-quality and high-hardness stainless steel, with good stability, large clip.High quality smooth silicone handle + non-slip soft silicone & hard PVC holder + Rop. Eliminate awkward photos taken at arms length with remote build-in shutter on the stick. Unique ball-head for easy adjustment to any angle. With remote button, take a picture anywhere without asking a stranger. Do not need or charging, cable wire included. Lightweight design, will not become a burden on travel.
| Color | Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 67.0" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 38 lbs |
| Product Number | PLA852 |
| Theme | Beach, Camping, Club, Outdoors, Travel |









