Multi Charging USB Cable For Mobile Phones
$3.03
PLA818
A multi-charging USB cable with retractable design, supports quick charge and various device connections.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $3.03 | R |
| 100 - 249 | $2.53 | R |
| 250 - 499 | $2.23 | R |
| 500 - 999 | $1.98 | R |
| 1,000 - 2,999 | $1.87 | R |
| 3,000+ | $1.53 | R |
Don’t make your cables at a mess any more once you get this multi phone cable. Retractable design, anti knotted and durable. Length 39 inches. It’s not only a charging cable, but also a date cable. Suitable for more than 90% current popular cellphones and digital devices. Covering IOS system (8Pin plug for I5/I6/I7/I8), Android system (Micro and Type-C plugs For SamSung phones, other phones and other digital devices). It Supports the quick charge of 2.1A,so it can save your charging time. Contact us to customize your own company logo.
| Color | White, Red, Black, Blue, Green |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 39.37" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 43 lbs |
| Product Number | PLA818 |
| Theme | Travel |













