Wireless Charging Notebook A5 Power Bank Notepad
$65.17
PLA815
A stylish notebook with a built-in power bank, USB drive, and pen holder for on-the-go productivity and charging.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $65.17 | R |
| 100 - 249 | $63.21 | R |
| 250 - 499 | $61.83 | R |
| 500 - 999 | $59.52 | R |
| 1,000 - 2,999 | $42.83 | R |
| 3,000+ | $38.31 | R |
Stylish and functional this notebook for men and women features beautiful stitching, matching inner and outer trim in black, gray, or blue, and a PU leather feel that offers long-lasting durability.This notebook with built in 8000mAh power bank you can charge your device when you are in the meeting or travel for work. It includes 80 sheets A5 binder notebook, hidden USB flash drive, pen holder, card slot, and 3 charging cords. Fashionable PU business notebook, suitable for various occasions, is a perfect office gift. You can custom own logo which is a great way to promote your business and bring delight for your customers.
| Color | Blue, Gray, Green, Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 9.45" x 7.09" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 43 lbs |
| Product Number | PLA815 |
| Theme | College, Household, Legal, Office, Travel |













