34OZ Motivational Fitness Water Bottle
$24.72
PLA809
A 34oz motivational water bottle with time markers encourages hydration during workouts and daily activities.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $24.72 | R |
| 100 - 249 | $24.46 | R |
| 250 - 499 | $23.67 | R |
| 500 - 999 | $22.98 | R |
| 1,000 - 2,999 | $20.67 | R |
| 3,000+ | $11.38 | R |
Meet Water Needs of Your Body Everyday,With the newly designed time marker, plastic water bottle provide an easy way to track water consumption and remind you dink enough water.This bouncing straw plastic cup is made of quality tritan co-polyester plastic,this water bottle is 100% BPA & TOXIN FREE,odour free and healthy for your daily water drinking.Perfect for hiking, cycling, biking, camping, running, Yoga or any other sports at home, the gym and in the office. The capacity is 34OZ.Suitable for All Kinds of Outdoor and Indoor Activities.There are many colors and styles to choose from. Plastic material is suitable for cold drinks, a cup suitable for everyone.
| Color | Various |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 12.21" x 2.95" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 47 lbs |
| Product Number | PLA809 |
| Theme | Exercise, Fitness, Running, Sports |













