This men and women waist pouch is good for most outdoor activities like running, jogging, marathon, exercising, traveling, walking with the dog or kids, etc.Practical gifts and present for those who go to school, travel and work, a must for school supplies travel accessories and laptop accessories.
| Color | White, Black, Yellow, Blue |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 12.2" x 7.28" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 33 lbs |
| Product Number | PLA799 |
| Theme | Fashion, Shopping, Travel |













