Slim and small as it is, the running pouch’s zippered pockets to hold a phone, keys, cards, cash, earbuds, energy gels, tissues, etc.; perfect for jogging, casual walk, dog walking, cycling, workout on gym, shopping, etc.
| Color | Green, Yellow, Blue, Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 14.17" x 3.15" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 33 lbs |
| Product Number | PLA796 |
| Theme | Biking, Cycling, Jogging, Outdoors, Running |













