From different perspectives, the makeup bag presents dazzling and changeable colors. Humanized design, set quality, beautiful and practical in one, make life more wonderful. Thickened colorful PVC material, clear and transparent, easy to take.Plastic waterproof , protect your goods from accidental leakage, moisture, dirt and dust. To clean, just wipe with water or any other surface cleaner. Clean up the problem and solve it easily.
| Color | Pink, Gray |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 8.66" x 5.51" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 47 lbs |
| Product Number | PLA793 |
| Theme | Beach, Decoration, Outdoors, Shopping, Travel |









