Best Gifts for Women Men,Enjoy Various Activities.Easily hold the most needed items with our large fanny pack.,include most size phones,passport, keys,ID,standerd water bottle and other items.Perfect for various activities such as Shopping,Traveling,Walking,Cycling,Hiking,Party,Festival and so on.
| Color | Black, Pruple, Orange, Blue, Red, Gray |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 14.3" x 5.9" x 3.5" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 47 lbs |
| Product Number | PLA791 |
| Theme | Beach, Biking, Camping, Fashion, Vacation |







