Push Pop Bubble Flying Discs
$5.50
PLA786
Push Pop Bubble Flying Discs are silicone toys that provide stress relief and encourage focus through bubble pressing.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 300 - 499 | $5.50 | R |
| 500 - 999 | $4.92 | R |
| 1,000 - 2,999 | $4.30 | R |
| 3,000 - 4,999 | $2.28 | R |
| 5,000 - 9,999 | $2.10 | R |
| 10,000+ | $1.68 | R |
Made of silicone material. Fun stress reliever. Press bubbles down to relieve stress. Make your own pattern by pressing on different bubbles or just press for fun. Encourages focus and self-soothing for users with anxiety, attention disorders and more. Perfect for reducing stress and boredom.
| Color | Black, Gray, Blue, Orange, Yellow, Green |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 6.38" x 638.0" x 0.07" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 47 lbs |
| Product Number | PLA786 |
| Theme | Outdoors, Pet |











