Spoon in the shape of a fish design, creative and trendy. Safe, durable, heat resistant and solid. Easy to clean and antibacterial. The polished and environmentally friendly stainless steel does not generate any harmful substances. Excellent workmanship, smooth and delicate feel, rounded edges, so as not to hurt your hands and mouth.
| Color | Silver, Gold, Rose Gold, Purple |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 6.7" x 1.6" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA784 |
| Theme | Animal, Beach, Food, Kitchen |













