Foldable Shopping Bags
$7.52
PLA782
Foldable shopping bags offer a portable and expandable solution for carrying groceries, belongings, or other items.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 100 - 299 | $7.52 | R |
| 300 - 499 | $6.27 | R |
| 500 - 999 | $5.23 | R |
| 1,000 - 2,999 | $4.48 | R |
| 3,000 - 4,999 | $3.92 | R |
| 5,000+ | $3.32 | R |
Ultra-small portable retractable drawstring storage bag, easy to carry.With just a gentle pull, the bag instantly expands for easy portability. Large capacity grocery bag holding lots of stuff including heavy things.Saves wear and tear on your body.Must-have fashionable bag for Shoppers, Students, Office workers and more for people of all ages to use.
| Color | Various |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 18.5" x 14.0" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA782 |
| Theme | Environmental, Fundraising, Shopping, Trade Show |













