Smooth appearance, not afraid of water, sturdy and not easy to break. Suitable for families, restaurants, offices, cafes and other places. When not in use, wash it with water and put it in the refrigerator to freeze. When necessary, take it out to cool quickly.
| Color | Silver, Gold |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 1.0" x 1.0" x 1.0" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA780 |
| Theme | Barware, Christmas, Club, Party |













