Ice stones chill your drink to a refreshing and pleasant sipping temperature. Simply leave them in the freezer until you’re ready to use them. Our wine stones are suitable for whisky, scotch, bourbon, vodka, tequila, wine, moonshine, juices, mixed drinks, or your favorite beverage.
| Color | Brown, Red, Black, Green |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 0.78" x 0.78" x 0.78" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA776 |
| Theme | Barware, Drinking |













