Running Waist Bag
$12.07
PLA773
A waterproof running waist bag with separate pockets for phone and essentials, featuring a headphone jack and adjustable waistband.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $12.07 | R |
| 100 - 299 | $9.62 | R |
| 300 - 499 | $8.05 | R |
| 500 - 999 | $6.90 | R |
| 1,000 - 2,999 | $6.03 | R |
| 3,000+ | $5.37 | R |
With separate pockets, you can easily hold your phone and other necessities. The separate pockets allow easy access and prevent the phone from being scratched by keys. Comes with a headphone jack that allows you to enjoy music during training. t is also waterproof to prevent your items from getting sweaty. Running belts have a super elastic adjustable waistband, soft and comfortable, adjustable length, suitable for most waist sizes. The belt does not loosen during training.
| Color | Blue, Black, Red, Orange, Gray, Green |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 15.16" x 3.74" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 43 lbs |
| Product Number | PLA773 |
| Theme | Fashion, Holiday, Sports, Travel |













