It’s not just a Fanny pack. It can be a shoulder bag, a chest bag or a cross body bag. Suitable for street, travel, camping, dog walking,outdoor sports,etc. A variety of occasions can be matched with, very practical, daily work, party, date, weekend shopping, travel and other outdoor activities.
| Color | Purple, Blue, Dark Blue, Black, Light Blue, Pink, Yellow, Gray |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 11.81" x 3.93" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 39 lbs |
| Product Number | PLA767 |
| Theme | College, Gift, Office, Sports, Travel |













