Lightweight comfortable waist bag is perfect for shopping, traveling, festivals, at theme parks, Great for jogging, dog walking, cycling, hiking and other outdoor activities. Waist pack made of high quality fabric, the bum bags is sturdy and long-lasting usage. Smooth zippers ensure users to have quick access to the items.Ideal for men, women and teenagers. can be carried like a fanny pack, crossbody bag, shoulder bag.
| Color | Blue, Silver, Gray, Purple, Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 11.0" x 5.5" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 30 lbs |
| Product Number | PLA755 |
| Theme | Biking, Hiking, Travel, Vacation, Walking |











