Easy to fill taco rach, great to keep your delicious tacos. It is safe to place the taco holders in the oven or grill, dishwasher,compared to those made by plastic.Each taco shell serving tray features a stainless steel handle, it is simple and safe to take the taco stand out of oven.
| Color | Gray |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 8.0" x 4.0" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 58 lbs |
| Product Number | PLA737 |
| Theme | Eating, Food, Kitchen, Restaurant |













