This pencil case can be used in multiple functions, with different compartments, you can put small rulers, makeup brushes, pens, etc., which basically meet the needs of daily life. The interior space is spacious, the 2 zipper design is more convenient and safe, the space is large enough to accommodate dozens of pens and pencils, the unique fabric is washable, easy to clean and not easy to deform.
| Color | Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 8.26" x 3.54" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 35 lbs |
| Product Number | PLA728 |
| Theme | Beauty, College, Fashion, Household, Travel |













