This holographic shiny belt bag is designed with a holographic style, the bright color makes the bag more charming. And this retro style belt bag is an ideal accessory for 80s themed parties, holidays, rave festivals, which can attract more attention and be the focus of the crowd. Also a fashion item for retro lovers.
| Color | Black, Pink, Blue, Brown, Red/Blue/Yellow, Yellow, Red, Silver |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 9.05" x 4.92" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 35 lbs |
| Product Number | PLA724 |
| Theme | Cycling, Jogging, Running, Walking |













