Perfect as a gift for dance party, theme parks, camping and rave. It’s also stand out at music festivals, while traveling, or even at the gym. Use a fanny pack on the hiking trails, the bike paths or jogging, and feel the sweet relief of freedom!
| Color | Blue, Green, Pink, White, Black, Yellow |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 11.81" x 5.11" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 35 lbs |
| Product Number | PLA721 |
| Theme | Shopping, Travel |













