Whether you’re running, walking or hiking, this waist pack can carry your phone, water bottle, keys, and other small items. The tilting 45-degree bottle holder design perfectly solves the weight of your waist, provides a fastening strap for your movement, can be tightened at the top, and can effectively reduce the bottle during exercise shake.
| Color | Black, Blue, Pink |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 12.99" x 11.41" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 55 lbs |
| Product Number | PLA719 |
| Theme | Fitness, Racing, Running, Walking |













