Foldable Cosmetic Makeup Organizer
$7.40
PLA716
A foldable cosmetic makeup organizer with zippered pockets for storing toiletries, electronics, and other small items.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $7.40 | R |
| 100 - 249 | $6.48 | R |
| 250 - 499 | $5.93 | R |
| 500 - 999 | $5.52 | R |
| 1,000 - 2,999 | $4.58 | R |
| 3,000+ | $3.12 | R |
This toilet bag can hold your small towel, toothbrush, toothpaste and other things. Foldable, compact wash case bag, easy and convenient to use. It is a perfect insert bag to classify and organize items in your handbag, Tote. Large capacity to classify items such as MP3, watch, mobile, key, cosmetics, medicines, pens, wallet etc. Zippered pockets for items to keep secret.
| Color | Blue, Green, Pink |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 25.39" x 10.24" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 55 lbs |
| Product Number | PLA716 |
| Theme | Beauty, Outdoors, Travel |











