Reflective Safety Running LED Fanny Pack
$10.62
PLA703
A reflective LED fanny pack for runners, offering high visibility and a place to carry essentials.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $10.62 | R |
| 100 - 249 | $10.08 | R |
| 250 - 499 | $9.63 | R |
| 500 - 999 | $8.85 | R |
| 1,000 - 2,999 | $7.75 | R |
| 3,000+ | $6.85 | R |
Safer than a reflective vest! You won’t need other night running gear or reflective running gear. All you need is this high visibility reflective belt with glowing or flashing led light.Bring your cell phone along to record your runs and to stay in touch while safely moving in traffic!
| Color | Pink, Blue, Green, Orange |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 10.24" x 1.57" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 50 lbs |
| Product Number | PLA703 |
| Theme | Camping, Hiking, Outdoors, Sports, Travel |













