Portable folding chair is very suitable for camping and backyard parties. It can be stored in one piece and can be used as soon as it is unfolded.The portable folding chair can be folded quickly and easily, which is easy to store and transport.A folding chair is essential for painting and sketching, outdoor play, leisure fishing, and home travel.
| Color | Various |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 12.99" x 12.99" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 55 lbs |
| Product Number | PLA698 |
| Theme | Camping, Fishing, Hiking, Travel |











