It is a small ornament keyring, designed to make surprise to your friends and family. Exquisite and lovely gifts for couples, friends, families on Thanksgiving, Christmas, New Year, Valentines Day, Mothers Day. All price including shipping cost to your zip code. The logo only can printed on the front , left or right side of trash can.
| Color | Red, Blue, Green, Yellow |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 2.55" x 1.77" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 55 lbs |
| Product Number | PLA697 |
| Theme | Automotive, Decoration |











