Premium leather Key Holder Case. Soft cowhide leather with high-quality silver metal buckle. Superior stitching and craftsmanship for a key wallet that lasts . Easy and Comfortable to carry while on the move. Before ordering please check your key size. Commonly used for home keys, pant key tags, car keys etc. Keep your keys organized.
| Color | Red, Blue, Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 4.2" x 2.4" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 49 lbs |
| Product Number | PLA678 |
| Theme | Automotive, Fashion, Travel |











