These jumbo straws fit all your daily drinking for Smoothies, Frappe, Milkshake, Pearl bubble tea, fruit juice, cocktail , Cool beer, Water. It is a great for Christmas day, birthday party, family gathering, barbecue, suitable for people who is with sensitive teeth or wants to keep teeth white. Each set comes with one cleaning brush C for easy cleaning of the interior of each straws. Additionally, the metal straws are dishwasher safe, making cleaning a breeze.
| Color | Silver, Black, Gold, Rose Gold, Black, Blue, Purple |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 7.87" x 0.24" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 49 lbs |
| Product Number | PLA677 |
| Theme | Drinking |











