Not only is it easy to find in your bag, but you can also slip your finger through the ring to carry your precious keys with confidence. The ring is made of rust-resistant material.Perfect as a gift for a variety of occasions, including job hunting, promotion, Christmas, birthdays, Father’s Day, Respect for the Aged Day, weddings, business, and more.
| Color | Blue, Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 4.72" x 0.87" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 36 lbs |
| Product Number | PLA650 |
| Theme | Anniversary, Automotive, Business, Decoration, Trade Show |









