Our travel fanny pack is made up of multiple pockets, perfect for organizing your essentials separately. Holds any cell phone, change, ID, keys and other essentials.Adjustable strap makes the waist pack ideal for men, women and teens. Can be carried like a crossbody bag, shoulder bag or chest ba
| Color | Brown, Blue, Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 12.59" x 5.11" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 48 lbs |
| Product Number | PLA641 |
| Theme | Sports |













